Ferhan Şensoy İle Ferhangi Şeyler Tiyatro Oyunu 39.90 TL
Ferhan Şensoy'un Tek Kişilik Gösterisi " FERHANGİ ŞEYLER " 17 Ağustos Cumartesi Günü Bodrum Heredot Kültür Merkezinde Biletler 79 TL Yerine 39.90 TL

39,90 TL
İndirimsiz Fiyatı
79,00 TL
Kazanç
39,10 TLMalesef bu fırsatın satış zamanı geçtiğinden artık satılmıyor!

Ferhan Şensoy, 33 yıldır aralıksız oynadığı Ferhangi Şeyler 2400. oyunu ile sizlerle...

17 Ağustos Cumartesi Saat 21:00 de Bodrum Heredot Kültür Merkezinde ..


Ferhangi Şeyler; dünyada "en çok oynanan tiyatro oyunu" ve sürekli kendi rekorunu kırmaya devam eden efsanevi tiyatro oyunu. Ferhangi Şeyler'de hepimizin hayatının içinde olan karakterler var. Görmesek de kendilerini hissettiriyorlar. Ev sahibi Orkinos Hanım (alt katta oturuyor), bakkalın çırağı, bakkalın aptal çırağı, bakkalın daha aptal çırağı (sürekli çırak değiştiriyor), avukat aptal Tayfun, telefonda yanlış numara çevirip numarayı teyit edenler, popüler kültür için müzik yapmaya çalışan müzisyen... Sosyal çevremiz mizah dolu. 

Ferhangi Şeyler'in kasetlerinin içinde Ferhan Şensoy için şöyle bir yazı yer alır: 1971'de grup oyuncularında Gogol'un "Müfettiş" oyunuyla profesyonel tiyatro oyunculuğuna başlayan Ferhan Şensoy, Haldun Taner'in çırağı olarak tiyatro yazarlığına başladı. "Haneler", "Bizim Sınıf", "Sizin Dersane", "Kazancı Yokuşu", "İdi Amin", "Avantadan Lavanta", "Evdekiler", "Dur Konuşma Sus Söyleme", "Aşkın Gözüne Gözlük", "Giyim Kuşam Dünyası", "Hayrola Karyola", "Şahları Da Vurular", "Kahraman Bakkal Süpermarkete Karşı", "Kiralık Oyun", "Afitap'ın Kocası İstanbul", Köşedönücü", "Anna'nın Yedi Ana Günahı","Fırıncı Şükrü, Deli Vahap, Nuri Ve Ötekiler", "İstanbul'u Satıyorum", "Gündeste", "Ce Fou De Gogol", "Harem Qui Rit", "Ferhangi Şeyler ve Soyut Padişah"ı yazdı. Haldun Taner'in çırağı olmayı sürdürüyor, ayrıca kavuğun son sahibi...

Oyunda; güncel yaşanan sıradan olaylara, mahalle ilişkilerine, yakın geçmişten günümüze politikacılara, iktidara, din algısına, thy personeline ince eleştiriler yapıyor usta. Yer yer ince sitemler, yer yer sert eleştiriler getiriyor. Seyirci ile ara sıra diyalog kuruyor. Gelen sorulara hazır cevaplılığı orta oyuncuların doğaçlama özelliğinden olsa gerek. Bir de gazete bölümü var; bugünün gazetelerini okuyup güncel olayları değerlendiriyor.

Sazla çalıp söylediği şarkılar, türküler yer yer tebessüm ettiriyor, yer yer çok düşündürüyor. Aşık Mahzuni'ye yaktığı türkü tüm salonu hüzne bırakıyor."
Bu fırsat 17 Ağustos Cumartesi FERHANGİ ŞEYLER Oyunu için geçerlidir.
Biletler Oyundan 1 saat önce Bodrum Heredot Kültür Merkezi gişesinden temin edilecektir.

Dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir, hediye edebilir ve kullanabilirsiniz.

Satılan Kupon İade Edilemez.
 
Rezervasyona gerek yoktur.
Bodrum Fırsatı Kupon numaranıza fırsatı satın aldıktan sonra kayıtlı olduğunuz e-posta adresinden ve sitedeki “ Fırsatlarım “ bölümünden ulaşabilirsiniz.
Ferhan Şensoy İle Ferhangi Şeyler Tiyatro Oyunu 39.90 TL

Bodrum Heredot Kültür Merkezi
Bodrum / Muğla
Tel : 0252 317 0 000

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar
Aşk Bir Şey Değildir Tiyatro Oyunu Delfi Arena Sahnesinde Biletler 65 TL Yerine 43 TL
65,00 TL 43,00 TL
Macera Dolu ve Eğlenceli Jeep Safari Turu 129 TL
160,00 TL 129,00 TL
Copyright © Online Fuar Reklam Tasarım ve İnternet Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.

Şifremi Unuttum

bodrumfirsati.com' da kayıtlı olan e-posta adresine şifre güncelleme linki gönderilecektir.