Sıkça Sorulan Sorular

Haftanın Fırsatını çok beğendim. Nasıl yararlanabilirim?

Ana sayfamızda yer alan "Hemen Al" linkine tıklamanız daha sonra gelen ödeme bilgileri sayfasından "Satın Al" butonuna tıklayarak Haftanın Kampanyası sona ermeden alabilirsiniz. Bodrum Fırsatı kuponunuz e-posta ile size gönderilir. En beğendiğiniz haftanın kampanyasını kaçırmamak için herkese e-posta ile davet gönderebilir beğendiğiniz haftanın kampanyasını facebook′ta paylaşabilirsiniz.

Yakaladığım Bodrum Fırsatından aynı gün içerisinde faydalanmak zorunda mıyım?

Hayır, Bodrum Fırsatı kuponu genelde fırsattan sonraki günlerde başlayarak belirli bir süre için geçerlidir. Lütfen Bodrum Kampanya kuponunuzun üzerinde bulunan geçerlilik tarihine dikkat ediniz.

Bodrum Fırsatı′nı yakaladım, şimdi ne yapmalıyım?

Yakaladığınız kampanya için ödemenizi kredi kartı ile gerçekleştirdikten sonra sistem tarafından bu işleme dair kampanya bitiminden 24 saat sonra bir e-posta gönderilecek ve Bodrum Fırsatı kuponunuz ile ilgili kullanım detayları size bildirilecek. Kuponunuzu yazıcıdan çıktısını alabilir veya kampanya kodunuzu bir yere not ederek kullanabilirsiniz.

Bodrum Fırsatı kuponu nedir?

Bodrum Fırsatı kuponu, yakaladığınız kampanyadan faydalanırken kullanacağınız kod′dur. Aldığınız her kampanya için ayrı kupon kodu oluşturulmaktadır. Örneğin 10 TL′lik kampanya 50 TL ödeme ile 5 tane alırsanız, 5 ayrı kupon kodu oluşturulur ve size e-posta yolu ile gönderilir.

Bodrum Fırsatı kuponunu başkasına hediye edebilir miyim?

Evet, kampanya ortaklarımızla yaptığımız bütün anlaşmalar sonucunda sahibi olacağınız Bodrum Fırsatı kuponunuzu herkese hediye edebilirsiniz.

Eğer Bodrum Fırsatı kuponunun üzerinde belirtilen miktarın tamamını ziyaretim sırasında kullanmazsam, kalan miktarı sonradan kullanabilir miyim?

Hayır, Bodrum Fırsatı kuponunun üzerinde aksi belirtilmediği takdirde bu kuponlar yalnızca bir ziyaret için geçerlidir. Kullanılmayan miktar hesabınıza iade edilemez veya başka bir zaman tekrar kullanılamaz.

Yakaladığım Kampanya′nın iptalini gerçekleştirmek için ne yapmalıyım?

Yakaladığınız kampanya′nın iptalini gerçekleştirebilmeniz için sitemize üye olduğunuz e-posta adresinizden, info@bodrumfirsati.com adresine iptali istediğiniz kampanyayı ve kupon kodu miktarını belirten bir e-posta atmanız yeterli olacaktır. Yetkili arkadaşlarımız tarafından size iptal işleminizle ilgili olarak en kısa zamanda bilgi verecekler.

Kaç gün içinde Kampanyamın iptalini isteyebilirim?

Kampanyanızın iptalini kullanıcı sözleşmemizde de belirttiğimiz gibi 7 iş gününde koşulsuz, şartsız iade isteyebilirsiniz.

Kampanya iptal edildikten sonra kredi kartıma ne zaman iade edilmiş olacak?

Kampanya iptal işlemi gerçekleştirilmiştir e-postasını aldıktan sonra ki 15 iş günü içerisinde kredi kartınıza iade istediğiniz kupon kodları tutarı kadar iade gerçekleşmiş olacaktır.
 

Not: Kredi kartından gerçekleştirilen iadelerde komisyon alınmamaktadır.

Kampanyayı yakaladım fakat kupon kodum ulaşmadı?

Kampanya bitimini (saat 23:59) takip eden 24 saat içinde kupon kodunuz sitemize kayıtlı olduğunuz e-posta adresinize yollanacaktır.Kupon kodu takibinizi sitemize üye girişi yaparak "Kampanyalarım" kısmından da gerçekleştirebilirsiniz.

Kupon kodum e-posta adresime gelmişti fakat e-postaya ulaşamıyorum / e-postayı sildim. Ne yapmalıyım?

Önceden yakaladığınız kampanyanıza ait kupon kodlarınıza ulaşamıyorsanız; sitemize üye girişi yaparak "Kampanyalarım" kısmından bugüne kadar yakaladığınız bütün kampanyaların, bütün kupon kodlarınızı görebilirsiniz.

Bodrum Fırsatı kuponumu başka indirim ve kampanyalarla birlikte kullanabilir miyim?

Hayır, Kuponların üzerinde aksi belirtilmediği takdirde başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

Yaşadığım sorunlarla ilgili yetkiliye nasıl ulaşabilirim?

Sizin memnuniyetiniz için olumlu ya da olumsuz görüşlerinizi, sorunlarınızı info@bodrumfirsati.com adresine e-posta atarak ya da 0252 317 00 00 numaralı telefonumuzdan bizimle paylaşabilirsiniz. Bize e-posta yoluyla ulaştıysanız yetkili arkadaşlarımız size en kısa sürede gönderdiğiniz e-posta adresi üzerinden geri dönüş yapacaktır.

Bodrum Fırsatı hizmetlerini satın almak güvenli midir?

Kesinlikle güvenlidir, Kişisel ve ödeme bilgileriniz hiçbir zaman sunucularımızda saklanmaz ve ödemeleriniz güvenli SSL transferi ile gerçekleştirilir.

Bodrum Fırsatı kuponum ben daha kullanamadan geçersiz hale gelirse ne yapmam gerekir?

Bodrum Fırsatı kuponunuzun üzerindeki hizmet, işyerinin kapanması ya da başka sebeplerden ötürü kullanılamaz hale geldiğinde Bodrum Fırsatı ödediğiniz bedeli iade etmeyi temin eder.

Şirketimi nasıl Bodrum Fırsatı′na Dahil ederim ?

kurumsal@bodrumfirsati.com adresine e-posta göndererek veya 0252 317 0 000 numarasını arayarak bize ulaşabilir ve hemen arkadaşlarımızı size yönlendirip işletmeniz için neler yapabileceğimizi ve büyük kampanyalarımızı öğrenebilirsiniz.

Bir fırsattan yararlanabilmem için, tanıdığım kişilerle birlikte mi satın almalıyım?

Hayır, birçok Bodrum Fırsatçısı birbirlerini tanımazlar. Birlikte on binlerce kullanıcımızla oluşturduğumuz grup sayesinde bir çok fırsatı en cazip fiyatlarla yakalayabiliyoruz.Bodrum Fırsatı kuponlarını kendi başımıza kullanabildiğimiz gibi bu çok özel kampanyalardan herkese bahsederek onlarla birlikte keyifli anları paylaşıyoruz.

***** Bodrum Fırsatı ve işletme birbirinden bağımsız ve ayrı tüzel / gerçek kişiler olup, Bodrum Fırsatı hiçbir surette hizmetler′in sağlayıcısı ve/veya işletme′nin acentesi, bayii, vekili, temsilcisi vb. değildir. İşletme hizmeti üyelere sağlamakla tek mükellef ve hizmetin satıcısı ve sağlayıcısıdır. Diğer taraftan Bodrum Fırsatı yalnızca Üye′ye ve işletme′ye aracılık eder ve Üyeler ile işletme′nin tarafı olduğu temel hizmet satış ilişkisinin tarafı değildir *****

Copyright © Online Fuar Reklam Tasarım ve İnternet Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.

Şifremi Unuttum

bodrumfirsati.com' da kayıtlı olan e-posta adresine şifre güncelleme linki gönderilecektir.